fbpx

הגיע הזמן לשפר את
היחסים במשפחה!

הדרכות הורים במרכז מיכל דליות

הורות היא מקצוע אותו צריך ללמוד. הורות היא תפקיד, היא זהות והיא נשארת אתכם לתמיד. אנחנו מאמינים בהורות יעילה.

בכדי להיות הורים יעילים יותר צריך לדעת “איך” וזאת אנחנו עושים בהדרכות פרטניות הניתנות על ידי צוות מקצועי ומיומן של יועצות ויועצי משפחה. יועצים ויועצות אלו עליהם אנו ממליצים ואותם אנחנו מכירים באופן אישי, פועלים על פי גישת האינדוידואל פסיכולוגיה של ד”ר אלפרד אדלר. זו גם הגישה על פיה פועלת מיכל דליות.

היועצים והיועצות המשפחתיים פרוסים בכל רחבי הארץ מרמת הגולן ועד אילת, כאשר ההפניה נעשית על פי מקום המגורים. לאחר שיחת טלפון ופגישת היכרות יוחלט בשיתוף פעולה אתכם על מערך ההדרכה המתאים לקושי בגינו פניתם ולמבנה המשפחתי.

אתם באמת ההורים שחלמתם להיות?

הילדים ררבים כל הזמן ואתם לא יודעים איך להתמודד?

מרגישה שהילדים לא מקשיבים לך?

שוב התייעצת עם אמא, דודה או חברה בענייני הורות וקיבלת עצות שלא מתאימות עבורך?

אם השאלות האלו מעסיקות אתכם, הגעתם למקום הנכון.

ההדרכות ההורים במרכז מיכל דליות נותנוות מענה ויחס אישי להורים המבקשים לפתור נקודתית קשיים במשפחה ולשפר את ההורות שלהם

 

צרו קשר עם יועצת ונשמח לענות על כל שאלה.

  הסכמה לדיוור

  אני מסכים/ה לקבל ממיכל דליות בע"מ וגורמים הקשורים בחברה, דיוור ישיר בנוגע לחברה, שירותיה, מוצריה ופעילויותיה וכן דברי פרסומת באמצעות הדואר האלקטרוני ומסרון (SMS) לטלפון הנייד


  ללמוד להיות הורים טובים יותר

  כל אישה ואיש אשר יש להם מגע וקשר עם ילדיכם – למד ועבר הכשרה ייעודית- הסייעת, הגננת, המורה, היועצת… כולם. אך אתכם, הדמויות המשמעותיות והמשפיעות ביותר על הילדים, אף אחד לא לימד את המקצוע החשוב ביותר – הורות. 

  אתם ההורים מלמדים בבית הספר הקשה ביותר: בית ספר לגידול בני אדם. אתם וועדת החינוך, ההנהלה, המורה והשרת. אין מי שיכשיר אתכם ואין הסכמה כללית בדבר תוכנית הלימודים. אין חגים, אין חופשות, אין איגוד מקצועי, אין עליה בדרגה או בשכר ולעיתים יש גם מנהל נוסף אשר חושב אחרת. 

  הדרך בה אתם, ההורים, מחנכים את ילדיכם, היא בעלת ההשפעה המרבית עליהם. ומה אתם רוצים בסך הכל? שהילד יגדל באווירה מאפשרת, תומכת וטובה, שיהיה מוכן לחיים ושהאווירה בבית תהייה כזו שתאפשר לכל בני המשפחה ואתם בראשה, חיים נוחים ונעימים.

  אם הגעתם לכאן – סימן שההורות שלכם והמשפחה שלכם חשובות לכם יותר מהכל. אין דבר שמרגש אותי יותר מאשר לראות הורים שרוצים ללמוד ולשפר את ההורות שלהם ואת מערכות היחסים בתוך המשפחה.
  בואו להפוך למורי הדרך בחיי ילדיכם

  איך זה עובד?

  לאחר שיחת אפיון צרכים ראשונית עם צוות המשרד, תקבלו מאיתנו המלצה על שתי יועצות ויועצים ותוכלו לבחור את המתאימה או המתאים עבורכם.
  ההתחייבות שלכם: לתרגל וליישם את המלצות הייעוץ לאורך תקופת המפגשים.

  ההתחייבות שלכם: לתרגל וליישם את המלצות הייעוץ לאורך תקופת המפגשים.

  ההתחייבות שלנו: אנחנו מתחייבים לשיפור בתקשורת עם הילדים ולמתן מענה לבעיה שבגללה הגעתם לייעוץ. לא תהיו מרוצים? תוכלו אחרי 30 יום לקבל את כספכם בחזרה.

  לרשותכם 2 מסלולים:

   

   מסלול שנתי  – המסלול השנתי כולל בתוכו תמיכה ולמידה לאורך זמן, כי הרי ההורות אינה רגעית וזמנית אלא מתמשכת ומשתנה.

   מסלול ממוקד –  חודשיים ממוקדים לפתרון בעיה נקודתית 

   

  בנוסף להדרכות הפרטניות תקבלו גישה לתכנים וההדרכות מקוונות בנושא הורות ומפגשי אונליין עם מיכל דליות.

   

   

  בואו להתחיל בשינוי כבר היום!
   

  שאלות ותשובות

  הליווי כולל מענה שוטף בוואטסאפ לכל שאלה, קושי או צורך בהתייעצות, בין השעות שמונה בבוקר ועד תשע בערב

  הליווי האישי אינו מוגבל, וניתן להתייעץ עם היועצת המשפחתית בכל רגע ולפי הצורך.

  מיד לאחר ההרשמה, ניתן לגשת אל ‘הקורסים שלי’ שבאזור האישי ולצפות בכל הקורסים וההרצאות המקוונות של מיכל דליות. בנוסף, אחת מיועצות המרכז תיצור איתך קשר ב-48 שעות שלאחר ההרשמה, לשיחת היכרות ולתחילת תהליך הליווי האישי.

  הרצאות חדשות העולות מדי שבוע יופיעו תחת ‘מסלול הרצאות שבועיות’, בתוך ‘הקורסים שלי’ שבאזור האישי.

  מפגשי הוובינר עם מיכל דליות הם מפגשים קבוצתיים המתקיימים מדי חודש, בפלטפורמת זום, ונמשכים כשעה או יותר. מפגשי הוובינר הם הזדמנות יוצאת דופן לפנות למיכל דליות, לשאול ולהתייעץ עמה בזמן אמת, בכל נושא הנוגע להורות.

  אנו ממליצים להכין מראש את השאלות שברצונך לשאול את מיכל ולהעביר אותן טרם המפגש ליועצת המשפחתית המלווה אתכם, והיא תדאג להעביר את השאלות ישירות למיכל.

  רכישת כלים ומיומנויות הוריות היא תהליך הדורש למידה והתמדה לאורך זמן. רק כך נוכל להבטיח שינוי אמיתי ומיטיב בהורות. הבנה זו היא שהובילה אותנו להציע את ליווי במסלול המנוי החודשי, למשך שישה חודשים לפחות.

  התקשר/י למרכז מיכל דליות
  מידע והרשמה ליעוץ פרטני, קבוצות הורים וקורסים !
  גלילה לראש העמוד
  דילוג לתוכן