הדרכת הורים
וייעוץ משפחתי במרכז מיכל דליות

הדרכת הורים וליווי אישי על ידי יועצת משפחה מוסמכת,
לצד הקניית מיומנויות לפתרון האתגרים במשפחה.

הורות היא מקצוע אותו צריך ללמוד. הורות היא תפקיד, היא זהות והיא נשארת אתכם לתמיד. אנחנו מאמינים בהורות מושכלת.

בכדי להיות הורים יעילים יותר צריך לדעת “איך” וזאת אנחנו עושים בהדרכות הורים פרטניות הניתנות על ידי  יועצות משפחתיות ומנחות הורים מוסמכות. יועצות אלו עליהן אנו ממליצים ואותן אנחנו מכירים באופן אישי, פועלות על פי גישת האינדוידואל פסיכולוגיה של ד”ר אלפרד אדלר. זו גם הגישה על פיה פועלת מיכל דליות. בין יועצות המשפחה ומדריכות ההורים המומלצות על ידנו יש המתמחות בהדרכת הורים לגיל הרך, הדרכת הורים לגיל ההתבגרות, הדרכת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, הדרכת הורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD/ ADD) , הדרכה להורים גרושים או לקראת גירושין סמכות הורית, תאומים, מסכים, שינויים ומעברים ועוד..

אנו מבינים שכל משפחה מיוחדת ובעלת צרכים אחרים – צרו קשר ונתאים לכם מסלול הדרכת הורים וייעוץ משפחתי אישי.  

 

“אם הגעתם לכאן – סימן שההורות שלכם והמשפחה שלכם חשובים לכם מאוד. אין דבר שמרגש אותי יותר מאשר לראות הורים שרוצים ללמוד ולשפר את ההורות שלהם ואת מערכות היחסים בתוך המשפחה.”

מיכל דליות

מהי הדרכת הורים?

הורים לילדים בכל הגילאים נתקלים לא אחת בקשיים הקשורים לדרך ההתנהלות מול ילדיהם, החל מהתנהלות נכונה בשגרה, דרך התלבטויות חינוכיות כדוגמת עונשים והצבת גבולות, התמודדות עם התנהגויות שליליות של הילדים ועד התמודדות עם פחדים ומשברים.

הנחיית הורים הינה תהליך במסגרתו מלווה היועצת המשפחתית את המשפחה בזיהוי הקשיים הקיימים ובהקניית מיומנויות וכלים מעשיים שיתנו מענה מיטבי לאתגרים איתם מתמודדת המשפחה.

כיצד הדרכת הורים יכולה לסייע?

שיטות החינוך הישנות, המבוססות על מרות ההורה, הפכו ללא רלוונטיות וכיום הורים רבים מגיעים אלינו אובדי עצות, כשהם אינם בטוחים בנוגע לגישה הנכונה עבורם לחינוך ילדיהם. נוסף על כך, העידן בו אנו חיים טומן בחובו אתגרים רבים עבור הורים – החל מגירושים, הפרעות קשב בילדים ועד לתקופת הקורונה שנכפתה עלינו והביאה צורך ממשי להתאים את התנהלות התא המשפחתי למציאות החדשה. בתוך כל אלו, אין ספק שיש צורך בשכלול המיומנויות ההוריות.

מהו הערך המוסף של ייעוץ הורי במרכז מיכל דליות?

ייחודו של מרכז מיכל דליות טמון בין היתר במעטפת המענים שמציע המרכז להורים.
במרכז הבינו שלמשפחות שונות נדרשים מענים שונים, וכיום מציע המרכז מספר מסלולים להורים: הדרכה אישית, הדרכת קבוצתית (בהתאם לדרישה) , והדרכת הורים אונליין.

לצד המענה הפרטני והאישי לאתגרים שאיתם מתמודדת המשפחה, מציע המרכז להורים מידע רב שיעשיר את ארגז הכלים ההורי שלהם באמצעות קורסים מקוונים במגוון נושאים הקשורים במשפחה. כמו כן, במסלולי ההדרכה האישיים והקבוצתיים מוזמנים ההורים להתייעץ עם מיכל דליות עצמה, באמצעות וובינרים של שאלות ותשובות המתקיימים לאורך התהליך.

מחירים ומסלולים להדרכת והנחיית הורים

במרכז מיכל דליות ישנם מספר מסלולי הדרכת הורים בהקפים ובמחירים שונים בהתאם לצרכים של כל משפחה, במסלולים הממוקד והמורחב תקבלו בנוסף לפגישות האישיות גם גישה למבחר גדול של קורסים, הרצאות  וובינרים עם מיכל דליות שמהווים חלק ממעטפת הלימוד והתמיכה במרכז. תוכלו גם לרכוש פגישה בודדת לצורך אבחון והנעת תהליך עצמאי או בליווי יועצת, לשיפור האווירה בבית.

המסלול הממוקד נותן מענה ויחס אישי להורים המבקשים לפתור נקודתית קשיים במשפחה ולשפר את היחסים המשפחתיים תוך התמודדות עם סוגיות ספציפיות איתן הם מתמודדים בחיי היומיום.
המסלול מבוסס על פגישות אישיות עם יועצת ממרכז מיכל דליות, שהן רק חלק ממעטפת לימוד ותמיכה נוספת ממיכל דליות וצוות המרכז.

המסלול המורחב, הינו מסלול הדגל של מרכז מיכל דליות. במסלול זה, תפגשו את מיכל באופן אישי (בזום) להיכרות ואבחון שלאחריהם, תפנה אתכם מיכל ליועצת משפחה, המתאימה ביותר עבורכם מבין יועצות המרכז. מסלול זה, נותן מענה מקיף ויחס אישי להורים המבקשים לקבל ליווי הורי להתמודדות עם התנהגויות מפריעות של הילדים במשפחה, וכלים להתמודדות עם סוגיות מאתגרות מחיי היומיום. זאת, תוך שיפור היחסים המשפחתיים והאווירה בבית . בנוסף, תקבלו גישה חופשית למגוון רחב של תכנים מקצועיים, שנכתבו ונערכו על- ידי מיכל, להשלמת הייעוץ באופן עצמאי ובזמנים הנוחים לכם.

 אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר להתיעצות לגבי  מסלול הנחיית ההורים המתאים לקושי עמו אתם מתמודדים.

מסלול הדרכת הורים ל 6 חודשים
מומלץ
מסלול אישי מורחב
פגישה אישית מקוונת בת 30 דק’ עם מיכל דליות בתחילת הדרך.
6 פגישות באורך שעה כל אחת עם יועצת משפחתית ממרכז מיכל דליות.
גישה חופשית לכל התכנים המקוונים באתר למשך 6 חודשים. התכנים כוללים: הרצאות , קורסים , וובינרים ועוד.
מסלול הדרכת הורים ל 3 חודשים
מסלול אישי ממוקד
4 פגישות באורך שעה כל אחת, עם יועצת ממרכז מיכל דליות.
גישה חופשית לכל התכנים המקוונים באתר למשך 3 חודשים. התכנים כוללים: הרצאות , קורסים , וובינרים ועוד.

המלצות הורים שעברו הדרכת הורים במרכז מיכל דליות

אלפי הורים כבר בחרו במרכז מיכל דליות ככתובת מקצועית להורות, רכשו כלים להתמודדות עם אתגרי ההורות, ונהנו מליווי אישי של יועצי משפחה מובילים במרכז, צעד אחר צעד, להתוויית דרך להורות.

קיראו כמה מהמלצות ההורים שנכתבו בגוגל על יועצות המשפחה שלנו

 כל ההמלצות בגוגל